O nás

Italmarket je internetový obchod s kvalitním italským vínem dováženým přímo od italských výrobců. Jsme autorizovaným prodejcem a ve většině případů i výhradním distributorem pro Českou republiku.

Naším cílem je zajistit dostupnost kvalitních italských vín na tuzemském trhu koncovým zákazníkům za přijatelné a nepředražené ceny. Snažíme se o to, aby byla naše nabídka co největší, proto ji neustále rozšiřujeme o další produkty, aby měl zákazník možnost rozmanitého výběru, a aby v něm našel přesně to, co hledá. V našem bohatém sortimentu vín nabízíme nejen levnější stolní vína, ale také průřez toho nejlepšího vína, které Itálie nabízí, a to pro střední a vyšší gastronomii při zachování nejlepšího poměru kvalita/cena na českém trhu.

Velký důraz klademe i na to, aby Vám naše zboží dorazilo v pořádku. Proto ho balíme tak, abychom ho mohli s klidem svěřit přepravcům a přitom mít jistotu, že k Vám dorazí v pořádku. Naše technologie se i přesto snažíme dále vylepšovat. Kromě doručování zboží s pomocí externích přepravních společností pro Vás máme i čtyři výdejní místa, kde si můžete Vaše objednávky vyzvednout.

Pevně věříme, že si náš sortiment oblíbíte a budete u nás rádi nakupovat. Uděláme maximum pro to, abychom naše služby pro Vás neustále vylepšovali, abyste i Vy měli radost nejen z nakupování, ale především z toho, co si od nás objednáte. Proto neváhejte a ochutnejte Itálii.

 

Kolektiv pracovníků internetového obchodu ITALMARKET.

 

                                

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz